taková malá vzpomínka na Chorvatsko

23. září 2007 v 21:04 | -myself- |  MySeLf - My LiFe
Tak sem se po dlouhé době jukla na stránku domečku Vratimova. Hustýý!! Upe sem zapomněla na Chorvatsko a na Sabinku a Kubu a Deniho a Honzíka a Barču a Beu a Evču a vodní bar a moře a a a…!! Jak jsem mohla zapomenout na ten sqlý tábor?!!? Nechápu!!

Ale radši neřešit. Koukla jsem se na fotky a připomněla jsem si všechny ty zážitky, kterak jsme se museli převlíct do oblečení za opačné pohlaví a jak sme blbli ve vodě, hlavně nezapomenu na blbnutí s Vojtou, Tomem a Markem. I když Vojta a Tomem mě topili, nevadí. Musím na to myslet a vracet se ve vzpomínkách jak k nám vždycky večer přišli kluci z vedlejšího stanu a mi kecali a pak na nás přišla ostraha…atd. atd. Nebo jak jsme se se Sabinkou druhou noc narvaly do jednoho spacáku nebo jak jsme spaly čtyři v jedné části stanu… a jak za Sabinkou přišel Marek… bylo to hustý!! Zážitků docela dost a ještě když k tomu připočtu tu slivku, co jsme si koupili… Mates (Kuba) si z nás vystřelil a předstíral, že je napranej a když nad ním vedoucí Martina mávla s úsměvem rukou, už jsme se jen dohadovali a smáli se a …kruci!! Už jsou tu zase vzpomínky!! A to nechci!! I když na Omiš bych zapomenou nechtěla, na některé osoby bych asi měla. Např. na Marka… hmm, nebudu to dále řešit, minulost mám vyřešenou. Na Omiš mám krásný vzpomínky a vždycky mít budu, jen doufám, že se příští rok na onom táboře sejdeme ve skoro stejné sestavě. Strašně si přeji vidět Deniho, Honzíka, Tomáše a druhého Tomáše a Martínka a Michala a Davida…no a samozřejmě Sabinku, Verču, Evču, Barču, Beu, Evču a Lucinku a Terezku…z ještě Adámka!! To byl jeden malý kluk, co za mnou seděl v buse. Pořád mě provokoval…byl prima!! Několikrát se k nám dokonce přišel schovat do stanu, že ho ten a ten chce zbít. Joooo a ještě Agátka!! Na Aginku nesmím zapomenout!! To je příšera!! Vždycky přišla za náma do stanu (jako nejenom k nám) a že chce "důkaz lásky"!! No co asi chtěla…!! A ještě když měla špinavou pusu a vy pak byli celý zasvinění od bramborové kaše… njn, taková je Agátka!!
Mooooooooooooooooooc se mi po všech stýská!! Snad se zase sejdem příští rok..
Tak já zase končím, páč budou brzo Ztraceni a na ty já nedám dopustit!! Takže papa lidišky!!
P.S.1 Na poslední (rozlučkový) večer nezapomenu!! Byl pro mě hodně…ubrečený, ale plný krásných ploužáků…!! A Kubíček mě zachránil!!
P.S.2 Tak to jsme zase tak jednou s holkama kecali po večerce. To už kluci odešli...;-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama